O mnie

karina-tomczyk

Nazywam się

Karina Tomczyk

Jestem konsultantem biznesowym,
trenerem i psychologiem.

Interesuje mnie ludzka strona biznesu, czyli odkrywanie i wzmacnianie tego, jak ważny jest czynnik ludzki we wszelkich działaniach biznesowych. Wierzę, że kultywując szacunek do naszych wartości i naturalnie drzemiących w nas potrzeb, wpływamy na jakość i komfort pracy. Dlatego też, w tle wszelkich podejmowanych przeze mnie wyzwań, podkreślam pasjonującą ideę mojej pracy, głos natury człowieka, czyli właśnie „human reflection of business”.

Specjalizuję się w obszarze inteligencji emocjonalnej oraz business wellness, czyli budowania komfortu pracy poprzez zarządzanie relacjami i efektywnością pracy.

Jako trener i konsultant konstruuję, wdrażam i superwizuję niestandardowe rozwiązania szkoleniowe, w takich obszarach, jak:

Business Wellness, Zarządzanie Emocjami, Zarządzanie sobą w stresie, Techniki Skutecznej Prezentacji i Wystąpień Publicznych, Komunikacja Interpersonalna, Wywieranie Wpływu, Budowanie Zespołów, Obsługa Klienta i Sprzedaż w ujęciu Customer Centricity.

Swoje doświadczenia intensywnie rozwijam na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, gdzie prowadzę dwie specjalizacje trenerskie dla przyszłych psychologów, interaktywne warsztaty, seminaria, praktyki i wykłady.

Cenię sobie współpracę z Trenerami, Liderami, Managerami. Miałam przyjemność być superwizorką wielu programów szkoleniowych, a także Dyrektor Programową w Szkole Trenerów Biznesu THREX, Training and HR Excellence, działającej przy Francusko-Polskiej Izbie Gospodarczej w Warszawie.

 

Zapraszam do kontaktu,
Karina Tomczyk